MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11721503
nr 1172 1503
Stolar
4 st, Sent 1800-tal
Kondition: slitage, lagade
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 mars 2018
kl 18:42:34
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)